iGrafx

To co robimy to zapewnianie doskonałości procesów iGrafx jest wiodącym w branży dostawcą rozwiązań Business Process Management, pomagając organizacjom w zapewnianiu doskonałości procesowej w kontrolowanym, scentralizowanym i zapewniającym współpracę środowisku bez względu na granice funkcjonalne, obszary geograficzne i poziom dojrzałości. iGrafx skutecznie łączy trzy główne obszary zarządzania: IT, analizy biznesowe i inicjatywy procesowe w celu uzyskania mierzalnej poprawy produktywności, co prowadzi do zwiększenia zwrotu z inwestycji.
Czego kolwiek byś nie potrzebował w zarządzaniu proceami iGrafx ma odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

iGrafx Orgins

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu sie nowej wersji oprogramowania iGrafx.

iGrafx 2015

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu sie nowej wersji oprogramowania iGrafx.

Rozszerzeniu uległa paleta produktów i pojawiły się nowe wygodniejsze metody licencjonowania (np. licencje współbieżne).

Obecna paleta prduktów to:

iGrafx 2013 już jest dostępny

iGrafx FlowCharter

 iGrafx FlowCharter 2013

Grafx® FlowCharter™ to najpełniejsze i najłatwiejsze w obsłudze dostępne na rynku narzędzie do analiz procesów biznesowych i ich modelowania. Pomaga organizacjom zrozumieć i doskonalić procesy biznesowe. Graficzna reprezentacja procesów pozwala ludziom pozwala ludziom łatwo zrozumieć informacje i szybko skupić się na wąskich gardłach i problemach w procesie. Dużo bardziej bardziej solidny niż standardowe produkty do tworzenia wykresów, iGrafx FlowCharter jest jednocześnie startowym narzędziem rodziny rozwiązań iGrafx zapewniających doskonałość procesów biznesowych.

 

 

iGrafx Process For Enterprise Modeling

 Process for Enterprise Modeling

iGrafx® Process™ for Six Sigma jest to najłatwiej dostępne w pełni funkcjonalne, łatwe w użyciu narzędzie do analizy procesów i symulacji. Jest tak zaprojektowane, aby pomóc specjalistom Six Sigma zrozumieć i ulepszać swoje procedury. iGrafx Process for Six Sigma realizuje wszystkie funkcje w zawarte w iGrafx® FlowCharter™ i iGrafx® Process ™ oraz zapewnia integrację z Minitab® i JMP® w celu uruchomienia Rapid DOE, logowania wyników symulacji, jak również innych funkcji.

iGrafx na świecie

Kontakt

Siedziba główna iGrafx

iGrafx, LLC 7585 SW Mohawk St. Tualatin, OR 97062 iGrafx jest dostępny w ponad 25 krajach na świecie. Posiada różne wersje językowe takie jak:

- angielska
- polska
- niemiecka
- francuska
- hiszpańska
- japońska
- chińska

Pełna lista biur lokalnych jest pod adresem: iGrafx na świecie

iGrafx Process

iGrafx Process data-cke-saved-src=
iGrafx® Process™ to najłatwiej dostępne w pełni funkcjonalne, łatwe w użyciu narzędzie do analizy procesów i symulacji. Jest tak zaprojektowane, aby pomóc specjalistom zrozumieć i ulepszać swoje procesy. iGrafx Process realizuje wszystkie funkcje w zawarte w iGrafx® FlowCharter™ plus zaawansowaną symulację procesów biznesowych pozwalającą na dynamiczną analizę procesów.

 

iGrafx Performance Central

iGrafx Performance Central (IPC) jest rozwiązaniem do monitorowania rzeczywistych pomiarów zachowań w procesach biznesowych w związku ze strategiami określonymi  w repozytoriach z iGrafx Enterprise Modeler.

iGrafx Performance Central umożliwia sprawne i spójne konstruowanie tablic wskaźników istotnych dla działalności organizacji.

Personalizowany podgląd istotnych parametrów jest realizowany poprzez przeglądarkę internetową

iGrafx Process Central

iGrafx Process Central

 

iGrafx® Process Central® to serwerowe rozwiązanie pomagające organizacjom być produktywniejszym i efektywniejszym w tworzeniu, dokumentowaniu i komunikowaniu usprawnień procesów biznesowych. Poprzez centralne repozytorium, iGrafx Process Central przechowuje, zarządza i dystrybuuje informację o wszystkich inicjatywach związanych z procesami. iGrafx Process Central współpracuje z całą rodziną rozwiązań iGrafx zapewniających doskonałość procesów.

Subskrybuj RSS - iGrafx