MGX

Strona głowna MGX Infoservice

Drodzy Klienci i Partnerzy

Piotr T. BiernackiWitam na witrynie MGX Infoservice. Firma moja działa od 1993 roku. Przez wiele lat pełniła rolę biura technicznego firmy Micrografx, a następnie części firmy Corel zajmującej się rozwiązaniami w zakresie narzędzi wspomagających zarządzanie. Głównymi obszarami obecnej działalności są:

  • dostarczanie i wdrażanie narzędzi służących do dokumentacji, symulacji, analizy procesów biznesowych i zarządzania nimi.
  • dostarczanie narzędzi wspierających metodologię Six Sigma - Minitab i iGrafx (jesteśmy oficjalnym polskim partnerem firmy Minitab).
  • pogłębiona analiza procesów biznesowych dla naszych klientów i klientów naszych partnerów (dzięki specjalizacji umożliwiamy naszym partnerom zaoferowanie najwyższej jakości tych analiz w ramach ich ogólniejszych projektów).
  • szkolenia z dokumentacji, symulacji i analizy procesów biznesowych (zgodnie z polityką iGrafx jesteśmy bardzo silnie zaangażowanie w popularyzację notacji BPMN - przeprowadziliśmy kilkaset szkoleń w tym zakresie).

Na tej witrynie znajdą Państwo również informacje o innym odpowiednim oprogramowaniu i firmach, które mają doświadczenie w zakresie Six Sigma, Lean Manufacturing, TQM, SZJ zgodnych ISO i najnowszych trendach w dziedzinach dokumentacji, symulacji i analizy procesów biznesowych. Zapraszam do współpracy.

Z poważaniem

Piotr Biernacki

Subskrybuj RSS - MGX